| Senast pris | 0.63 | Maxpris | 1.00 |
| Minimumpris | 0.61 | 1 års avkastning | -47.50 |
| Avg. Target | 0.00 | Genomsnittlig priskurs | - |
| Sektor | Industri | Undersektor | Supporttjänster |
| Sälj | 0 | Betyg | |
| Håll | 0 | Konsensus | |
| Köp | 0 |
Kontaktinformation:Land: Nederländerna
| År | Omsättning | Totala sektorer | marknadsandel |
|---|---|---|---|
| 2019 | 14 | 460,676 | 0.00 % |
| 2020 | 13 | 437,888 | 0.00 % |
| 2021 | 14 | 530,323 | 0.00 % |
| 2022 | 26 | 636,545 | 0.00 % |
| 2023 | 28 | 656,612 | 0.00 % |
No Records Found
No Records Found
No records found
No Records Found
| Resultat |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Intäkter |
|
|
|
|
|
| Kostnader |
|
|
|
|
|
| Vinst |
|
|
|
|
|
| Vinstmarginal |
|
|
|
|
|
| Avkastning på investering |
|
|
|
|
|
| Balans |
2021
|
2022
|
2023
|
2024
|
2025
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eget kapital |
|
|
|
|
|
| Skuld |
|
|
|
|
|
| Balansomslutning |
|
|
|
|
|
| Betalningsförmåga |
|
|
|
|
|
| Kontantbelopp |
|
|
|
|
|
| Kassaflöde |
|
|
|
|
|
| Anställda |
|
|
|
|
|
| Intäkter per anställd |
|
|
|
|
|
| Kassaflöde / skulder |
|
|
|
|
|
| Detaljer |
2016
|
2017
|
2018
|
2019
|
2020
|
|---|---|---|---|---|---|
| Pris |
2.06
|
1.54
|
0.90
|
1.05
|
1.06
|
| Resultat per aktie |
-0.03
|
0.10
|
0.05
|
0.02
|
0.05
|
| Koers / winst-verhouding |
-68.67
|
15.40
|
18.00
|
52.50
|
12.60
|
| Utdelning |
0.0
|
0.0
|
0.04
|
0.0
|
0.04
|
| Utdelnings % |
0.00 %
|
0.00 %
|
4.44 %
|
0.00 %
|
6.35 %
|
| Utbetalnings% |
0.0
|
0.0
|
0.80
|
0.0
|
0.80
|
| Bokfört värde |
1.85
|
0.36
|
0.41
|
0.38
|
0.43
|
| Marknad att boka |
0.90
|
0.23
|
0.45
|
0.36
|
0.69
|
| Kontanter per aktie |
0.64
|
0.31
|
-0.37
|
0.07
|
0.40
|
| Aktier |
2
|
12
|
12
|
12
|
12
|
| Börsvärde |
3,34
|
18,10
|
10,58
|
12,34
|
7,40
|
|
Datum
|
Pris
|
|---|---|
|
01 mej 2026
|
0.63
|
|
28 apr 2026
|
0.67
|
|
21 apr 2026
|
0.65
|
|
14 apr 2026
|
0.61
|
|
28 jan 2026
|
0.65
|
|
21 dec 2025
|
1.00
|